Co nabízíme

Co nabízíme

Pernštejnův statek nabízí ubytování ve 12 (1 - 4 lůžkových) pokojích se samostatnou koupelnou a WC. Jeden z pokojů v přízemí je bezbariérový.

V suterénu penzionu je plně vybavená kuchyň pro hosty - dva dřezy, myčka nádobí, sporák s indukční deskou, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, opékač topinek, lednice, veškeré nádobí.

K využití je i velká společenská místnost, kde se podávají snídaně, zařízená jako jídelna a kavárna s kachlovým krbem a televizí s kapacitou asi třiceti lidí. Součástí penzionu je také větší víceúčelový sál vhodný pro akce početnějších skupin, školení, cvičení (dva pingpongové stoly), semináře.

K dispozici je internetové připojení wi-fi v celém objektu.

Statek je ideálním místem pro pořádání team-buildingových a out-doorových akcí. U penzionu je zřízeno nové parkoviště pro 13 vozů, z něhož je bezbariérový přístup do budovy. Dále je zde možnost venkovního posezení, grilování, úschovy kol, využívání trampolíny a další možnost parkování, protože statek disponuje velkým dvorem, stodolou a dalšími stavbami, které jsou zatím v původním stavu.

 


Kontakt

Pernštejnův statek

Dívčí Kopy 1

378 42 Nová Včelnice


731 962 576
604 968 135